DLAB SP-UV3101 Çift Işın Yollu Dokunmatik Ekranlı Spektrofotometre (190-1100nm)
  • Marka: DLAB
  • Ürün Kodu: SP-UV3101
  • Stok Durumu:
Ön Sipariş
Fiyat Sorunuz
PC Software dahildir.
Cihaz, kullanımı kolay bir grafik kullanıcı arayüzü ile tasarlanmış 10,1 inç geniş renkli dokunmatik ekran (1024*600) ile donatılmıştır.
PC yazılımı ile kontrol edildiğinde daha zengin eklenti uygulamaları sağlar.
Optik Sistem : Çift Işın Yollu
Işık Kaynağı: Tungsten lamba ve Döteryum lamba
Spektral Bant Genişliği: 1.0 nm
Dalga Boyu Aralığı: 190 - 1100 nm
Dalga Boyu Doğruluğu: ±0,1 nm (656,1 nm'de), ±0,3 nm tam aralık
Dalga Boyu Tekrarlanabilirliği: ≤0,1 nm
Fotometrik Aralık: -0.3-3.0 A, 0~9999 C (0~9999 F)
Fotometrik Doğruluk
±0,0015 A (0~0,5 A), ±0,002 A(0,5 A~1 A)
Fotometrik Tekrarlanabilirlik
±0,001 A(0~0,5 A), ±0,0015 A(0,5 A~1 A)
Tarama HızıYüksek / Orta / Yavaş
Stabilite
: ≤0,001 A/h/500 nm (1 saat ön ısıtmadan sonra)
Kaçak Işık: ≤0.02 %T, 220 ve 360 nm
Numune Bölmesi
:Sabit küvet tutucu
Görüntüleme: 10.1 inç büyük renkli dokunmatik ekran (1024 x 600 piksel)
Çıktı: USB bağlantı noktası ve yazıcı bağlantı noktası
Güç: 110/220 V AC, 50/60 Hz, 120 W
Boyut (U×G×Y): 570 × 440 × 210 mm